Hledej
 Značku:
 
 Typ výrobku:
 
 Klíčové slovo:
  
 Interní odkazy:


[Obrázek: ST200 (sendvičovač 3v1) VYPRODÁNO!]
ST200 (sendvičovač 3v1) VYPRODÁNO!
Kategorie: AAA-VÝPRODEJ SKLADU - Malé domácí spotřebiče
Výrobce: Orava
Cena s DPH: neurčena
Barva: bílá
Doba dodání: 1 dny
 
 

Popis produktu

VYPRODÁNO!
Ale neváhejte vybírat další zboží v našem skladovém výprodeji.
Celý sklad distribuční pobočky v Kostelci nad Orlicí se totiž vyprodává za nákupní ceny a v případě některých položek i za mnohem méně!Multifunkční sendvičovač 3 v 1 Orava ST-200
Připravte si chutné toasty s novým multifunkčním sendvičovačem Orava ST-200 3 v 1. Proč 3 v 1? Protože, díky vyměnitelným deskám můžete připravovat nejen vaše oblíbené toasty, sendviče, ale i vafle, případně i grilovat.
Dvě signalizační kontrolky na horní straně přístroje vás budou spolehlivě informovat o stavu přístroje - vypnutí a zapnutí.
Díky dostatečnému příkonu 700 W přípravíte chutné pokrmy rychle a snadno. Jednoduché používání pak podrhuje snadná údržba a čištění díky speciálnímu povrchu desek, kde odpadá složité umývání a desky stačí jen otřít, případně se desky dají umývat v myčce na nádobí.
Důležitá je nejen funkčnost, ale také bezpečnost při používání aby nedošlo k nepříjemnostem. Po zahřátí sendvičovače se nemusíte obávat uchopení držadla, to je totiž tepelně izolované, velké a uzamykatelné proti samovolnému otevření. Přístroj je také vybaven tepelnou pojistkou proti přehřátí.

Příbuzné odkazyNabídka dne | Obecné podmínky nakupování Následující stránka | Předchozí stránka
Skupiny | Stáhnout katalog | Napište nám | webDesign

© 2001 Firma.PECH.cz. Unisono® je registrovaná známka firmy Unisono.