Hledej
 Značku:
 
 Typ výrobku:
 
 Klíčové slovo:
  
 Interní odkazy:


[Obrázek: Panasnic SC-AK90EG-K (Hifi věž,51xCD) VYŘAZENÉ ZBOŽÍ, VYPRODÁNO !!!]
Panasnic SC-AK90EG-K (Hifi věž,51xCD) VYŘAZENÉ ZBOŽÍ, VYPRODÁNO !!!
Kategorie: AAA-VÝPRODEJ SKLADU - Audio HIFI věže
Výrobce: Panasonic
Cena s DPH: neurčena
Barva: černá
Doba dodání: 1 dny
 
 

Popis produktu

VYPRODÁNO!
Ale neváhejte vybírat další zboží v našem skladovém výprodeji.
Celý sklad distribuční pobočky v Kostelci nad Orlicí se totiž vyprodává za nákupní ceny a v případě některých položek i za mnohem méně!

Tato zcela unikátní věž. Původní cena 16.990,-Kč

Nabízíme Vám poslední vystavený kus za likvidační cenu 3.490,-Kč. Důvodem je neúplnost příslušenství a problém s potenciometrem hlasitosti.

Popis poruchy:
1. Chybí dálkové ovládání. Lze pochopitelně použít ovladač z jiného přístroje, náhradního výrobce, případně přes servis objednat jiný.
2. Při otáčení s ovladačem hlasitosti dochází k nepravidelné reakci. Občas reaguje, jindy zase nikoliv. Přes dálkové ovládání je funkce bez problémů.

Přístroj je v originálním balení s jinak kompletním příslušenstvím. Z důvodů "VYŘAZENÍ" zboží prodej za likvidační cenu bez záruky.

Neváhejte prosím vybírat i další zboží v našem skladovém výprodeji.
Celý sklad distribuční pobočky v Kostelci nad Orlicí se totiž vyprodává za nákupní ceny a v případě některých položek i za mnohem méně!


P O P I S :
Prvotřídní výkon a zvuk! Již se v této kvalitě nevyrábí!
Reproduktorový systém s vestavěným superbasovým reproduktorem a obvody pro připojení dvou zesilovačů, minisystém s CD měničem pro 50ks CD disků, spektrální analyzér 3-D
Vlastnosti pro vysokou kvalitu zvuku:
Vysoký stereofonní výstupní výkon: 40 W/kanál (RMS) (hlavní + 110 W/kanál (superbasový) - celkový výkon dvou zesilovačů 150 W/kanál, prostorový zvuk 3-D. Dynamický lineární závěs. Zaoblené provedení basreflexového otvoru snižující šum a turbulenci vzduchu ~ Vysoká kvalita zvuku z CD díky DIA
převodníku MASH 1 bit. Digitální servo systém pomáhá zlepšovat schopnost snímat poškozené nebo excentrické disky. Systém potlačení šumu Dolby. Spínač zapnutí/vypnutí superbasového reproduktoru s 5-ti úrovňovou regulací. Ekvalizér prostorového zvuku 3-D (Disco, Hall, Live, Heavy, Clear, Soft), 4-pásmový reproduktorový systém .
Výhodné funkce pro více zábavy:
Dvojitý magnetofon s autoreverzem a s nízkozdvihovými tlačítky Vyhledávání začátků skladeb TPS (Tape Program Sensor), Regulátor Jog pro volbu disku a přístupu ke skladbě. Funkce CD manažeru
(1 skladba/l disk/všechny). Systém ovládání 5 tlačítky s prosvětlenou nápovědou. Digitální tuner FM/AM se syntézou kmitočtu řízenou krystalem. Paměť pro 24 předvoleb tuneru. Programovatelný časový spínač (záznam/reprodukce/vypnutí při usínání. Bezdrátové dálkové ovládání s funkcí Easy Play. Odnímatelný krycí rámeček reproduktorů. Přiložený zápisník evidence CD.

Původní cena: 16.990,-Kč

  • Provedení: MINI systém
  • Příslušenství: 51xCD měnič

Příbuzné odkazyNabídka dne | Obecné podmínky nakupování Následující stránka | Předchozí stránka
Skupiny | Stáhnout katalog | Napište nám | webDesign

© 2001 Firma.PECH.cz. Unisono® je registrovaná známka firmy Unisono.